Новини та статті про гемостатичні препарати Revul (Ревул)

Публікації

У статті проаналізовані спірні моменти в алгоритмі тимчасової зупинки кровотечі на догоспітальному етапі за допомогою сучасних джгутів-турнікетів. Табельний гумовий кровоспинний джгут має виражену шкідливу дію на тканини кінцівки і потребує вдосконалення або заміни. Профілактика турнікетного синдрому є важливим фактором у наданні екстреної медичної допомоги.

14.08.2017

Методика зупинки вузлової кровотечі з пахової ділянки з використанням гемостатичного бинта.

02.08.2017

Проведення екстреного, ефективного гемостазу є основним завданням при наданні допомоги як у мирному житті, так і в період військових конфліктів. Гемостатика на основі хітозану при зупинці масивних кровотеч відноситься до першої медичної допомоги за класифікацією НАТО.

04.04.2017

За даними світової статистики, травми різного ступеня тяжкості лише в результаті ДТП отримують щорічно понад 50 млн осіб. Такий значний масштаб проблеми свідчить про необхідність впровадження сучасних рішень у лікування травматичних ушкоджень для підвищення рівня виживання.

22.03.2017

Команда інструкторів Громадської Організації «Білі берети – Рівне», в силу своїх можливостей, продовжує дослідження найпоширеніших, в умовах проведення АТО, місцевих гемостатиків Сelox (Целокс) (порошок і бинт) та COMBAT GAUZE (бинт), вітчизняного препарату компанії «ЮРіЯ-ФАРМ» Revul (Ревул) та розчину кустарного виробництва Капрофер (Caproferr) (поширюється багатьма волонтерами).

17.04.2016
Закриваючи дане вікно, Ви погоджуєтесь, що ознайомилися з нижче наведеною інформацією.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!
Зворотний зв’язок